Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Piekielnik - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna zabudowana Kościelisko

Kościelisko(Piekielnik + 18 km)

3 200 000 zł2 142 m² 1 493,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prestiż | widok | projekt | pająkówka - unikatowa działka budowlana W kościelisku nieruchomość: przedstawiamy absolutny unikat na mapie Podhala - wyjątkową działkę budowlaną położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zakopane

Centrum,Zakopane(Piekielnik + 19 km)

1 500 000 zł2 900 m² 517,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chata pod Tatrami nieruchomości przedstawia nową ofertę. Działka rolna z widokiem na panoramę Tatr , w okolicy między innymi popularny stok narciarski Szymaszkowa. Do działki dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Wojdyły

Stary Młyn,Zakopane(Piekielnik + 19 km)

95 000 zł855 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 855 m widok na panoramę tatr zakopane, ul. Wojdyły Na sprzedaż grunt rolny położony w malowniczej części Zakopanego. Wyjątkowa propozycja dla osób szukających bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Waksmund(Piekielnik + 18 km)

309 000 zł1 277 m² 241,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska, równa; media/instalacje: prąd, w otoczeniu działki; otoczenie: łąka, nowa zabudowa; dojazd: droga asfaltowa, służebność; wymiary: 30 x45; do sprzedania ładna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sierockie

Sierockie(Piekielnik + 12 km)

259 000 zł432 m² 599,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana sierockie widok na tatry | warunki zabudowy | gmina biały dunajec Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Sierockie (gmina Biały Dunajec, powiat tatrzański, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Spytkowice

Spytkowice(Piekielnik + 15 km)

380 000 zł3 500 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w pobliżu drogi krajowej nr 7. Proporcjonalny kształt pozwala na swobodną zabudowę dla podstawowego przeznaczenia wynikającego z mpzp. W sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Nowy Targ(Piekielnik + 15 km)

299 000 zł600 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 600m2. Możliwość zamiany za mieszkanie. Nowy Targ, niwa/partyzantów. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w północno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nędzy-Kubińca

Kościelisko(Piekielnik + 18 km)

2 990 000 zł1 900 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Giewont 1900m2 w Centrum Kościeliska. Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę 4 domów O powierzchni użytkowej 100m2 każdy ( 400m2 ) Ofercie posiadamy inne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Targ

Nowy Targ(Piekielnik + 15 km)

415 000 zł1 600 m² 259,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę w malowniczym terenie obok jeziora Czorsztyńskiego Działka ma wiele możliwości inwestycyjnych ponieważ w mpzp widnieje jako symbol 1u-usługi, zabudowa komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Biały Dunajec(Piekielnik + 15 km)

899 000 zł2 393 m² 400,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2 393 m Z widokiem na góry | biały dunajec spokój, przestrzeń I panoramiczne widoki Na sprzedaż działka o powierzchni 2 393 m , położona w malowniczej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Piekielnik

Piekielnik,małopolskie

460 000 zł2 042 m² 225,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki rolne we wsi Piekielnik gm. Czarny Dunajec. Wymiary działek długość 52 mb x szerokość 15 m i druga długość 98 m x szerokość 13 m. Działki tworzą literę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Piekielnik

Piekielnik,małopolskie

680 006 zł2 042 m² 333,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt